Mira Palas

Mira Palas Ek Hizmetlerimiz

Çoçuk Parkı

Çocuklarınızın güvenliğini sizler kadar bizde önemsiyoruz ve bu yüzden misafirlerimizin çocuklarına özel çocuk oyun parkımız bulunmaktadır. Çocuklarınız için kapalı ve güvenli bir alanda oyun oynayabilmesi sizin de içinizi ferah tutacaktır.

Mira Palas Ek Hizmetlerimiz

Bay - Bayan Mescit Bölümü

Tesisimizde bay ve bayanlara özel mescidimiz ve abdest alma alanlarımız mevcuttur. Tamamen steril ve temiz ortamlarda ibadetinizi gerçekleştirmek için tüm hizmetlerimiz tesisimizde sizlere sunulmaktadır.

Mira Kuaför

Tesisimizde bay ve bayan kuaför salonumuz bulunmaktadır. Tesisimiz açık olduğu süre boyunca kuaför hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mira Kuyumcu

Mira Kuyumculuk sizleri için herşeyi kolaylaştırıyor. Hiç birşey için acele etmenize gerek yok altın,gümüş,elmas,pırlanta her türlü gerekli ihtiyaçlarınızı Mira Kuyumculuk'ta bulabilsiniz.

Mira Palas Ek Hizmetlerimiz

Kına Organizasyonu

Mira Palas'ta kına bir başkadır.
Kına organizasyonlarınızda sizin ve konuklarınız için özel olarak çalışma sürdüren ekibimiz geceniz en şık ve istediğiniz şekilde geçmesini sağlamak için tesisimiz de bulunmaktadır.

Fotoğraf Stüdyosu

Mira Stüdyosun da her şey sizlerin istediği gibi tasarlanmıştır.
Mira Palas Stüdyosu sizlerin en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için gün içinde düğün öncesinde düğün anında tüm anlarınız ve hatıralarınızı kareleyip film şeklinde sizlere sunar. Fotoğrafa dair her şey Mira Stüdyolarında sizleri bekliyor.