Mira Palas

Ne zaman Mira Palas

Ne Zaman Mira Palas?

 • Düğün, Nişan ve Kına Geceleri
 • Doğum Günleri, Sünnet ve Mezuniyet Geceleri
 • Konferans ve Seminerler
 • Şirket ve Bayi Toplantıları
 • Vakıf ve Dernek Toplantıları
 • İftar ve Mevlit Yemekleri
 • Lansmanlar

 • Mira Palas Davet Salonları’nı ihtiyacınız olan her durumda kullanabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz davetin hayalinizdeki kaliteye ulaşması için burada size A’dan Z’ye kadar her konuda yardımcı olan bir ekip bulacaksınız.

  Evlilik Yolunda

  İçinden geçtiğiniz her kapı size yepyeni bir hayat açar. Ama bu kapıdan girdiğinizde sıradan bir salona değil, dünya evine gireceksiniz. Hayatınızı birleştirirken kına gecesi, bekarlığa veda partileri, nişan ve düğün törenleri için siz hayal edin, gerçekleştirmeyi Mira Palas’a bırakın.

  Özel Günlerde

  Hayat, kutlamaya ve sevdiklerimizle birlikte kaliteli vakit geçirmeye değer. Doğum günleriniz, sünnet törenleri, yılbaşı kutlamaları ve mezuniyet dönemleri gibi her türlü kutlamanızda, burada heyecanınızı sizin kadar içten hisseden bir ekip bulacaksınız.

  Kendinizi Dinletmeniz Gerektiğinde

  Belirli bir kitleye kendinizi anlatmanın en iyi yolu, onları bir salonda toplamak değil; onları keyifle bulunacakları bir salonda toplamak. Konferans, seminer ve lansman gibi etkinliklerinizin maksimum başarı seviyesine ulaşması için işinizi şansa bırakmayın.

  Kaynaşmak İstediğinizde

  Başarılı bir çalışma hayatı, ortak hedefe sahip unsurların kaynaşmasından geçer. Şirket çalışanlarınızla, bayilerinizle veya müşterilerinizle gerçekleştireceğiniz şirket toplantılarınız, dönemsel kutlamalarınız veya törensel etkinlikleriniz için bizler yılın her günü hazırız.

  Prestij Arayışlarınızda

  Bir vakfın yıllık olağan toplantısı, bir derneğin hemşeriler buluşması veya bağış toplama amaçlı bir duyuru gecesi. Gerçekleştirildiği mekanın prestij seviyesiyle başarı oranı arasında doğru orantı bulunan etkinlikler. Mira Palas’a gelin, çabalarınız boşa gitmesin.

  Maneviyatın Doruklarında

  Huzur ve manevi değerlerle dolduğumuz günlerde yaşanan heyecan ve inanç paylaştıkça çoğalır ve yoğunlaşır. Aile olarak veya şirket olarak vereceğiniz iftar yemekleri, Kandil kutlamaları ve mevlit davetleri için kapılarımız sizlere lezzetli menülerimizle birlikte açık