Mira Palas

Neden Mira Palas

Neden Mira Palas?

 • Konumu çok ideal ve geniş otoparkı var.
 • Yepyeni bir salon olduğu için yakın çevrenize bir ilki yaşatacaksınız.
 • Yedi yıldızlı hizmetle davetlileriniz düğününüzü her zaman hatırlayacak.
 • Bölgenin en özel terası.

 • Herkes hayatında belli zamanlarda, özellikle hayatını en sevdiği insanla birleştirirken kendisini bulutların üzerinde hissetmek ister. Bunun için doğru insanı bulmak tabii ki en öncelikli şart, fakat o değerli günde her şeyin yolunda ilerlemesi de en az o kadar önemli. Siz doğru insanı bulduktan sonra geri kalan her şeyin yolunda gitmesini bize bırakabilirsiniz.

  1. Mira Palas, E-5 yolu üzerinde Beylikdüzü-Avcılar yönünde, şahsi araçlar veya toplu taşıma araçlarıyla (Metrobüs Ambarlı Durağı / İETT Türksan Durağı) çok kolay ulaşılabilir bir konumda bulunur ve altında 1000 araçlık ücretsiz otopark mevcuttur. Misafirleriniz, mekanı aramakla veya aracını park etmekle saatlerini harcamaz.

  2. Mira Palas, hizmetine 2014 yılında başlamış olduğu için yepyeni bir davet mekanıdır. Devamlı aynı mekanlardaki davetlere katılan yakınlarınız için yepyeni bir deneyim olacağı gibi, yepyeni bir ekibin heyecanı ile bütün teknik ekipmanların üst düzey kalitesinin de ayrıcalığını yaşarsınız.

  3. Mira Palas, hizmetlerinde “Yedi Yıldız” ilkesini temel alır ve her bir yıldızın aynı yüksek parıltıda parlamasını sağlar. Pastanızın lezzetinden ne kadar ödün vermiyorsak salonun havalandırmasının sorunsuz çalışması da bizim için olmazsa olmazdır.

  4. Mira Palas, Avcılar yakınlarındaki en özel teras katlı davet salonuyla hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Teras katımızı görmeden önce kararınızı vermeyin, üzülmeyin.